Betist
   
Ana Sayfa Betist Tanıtım Betist Belge Göndermek Güvenilir mi?

Betist Belge Göndermek Güvenilir mi?

0
Betist Belge Göndermek Güvenilir mi?

Bütün Avrupa ülkelerinde ve dünya genelinde olduğu gibi, Türkiye pazarında da, betist sitesinin uygulamaya almış olduğu genel şart ve kurallar bulunmaktadır. Bu şart ve kuralların içerisinde, ihtiyaç halinde belge talep edilmesi şeklinde bir ifadenin varlığı da net bir şekilde tespit edilmektedir. Peki istenmesi ile birlikte, betist belge göndermek güvenilir mi? Bu sorunun arkasında hiç şüphesiz ki, yurt dışında bulunan bir şirket ya da Türkiye açısından kaçak iddaa sitesi gibi ifadeler bulunmaktadır. Netice itibari ile merkezi yurtdışındadır. Yasal anlamda bağlı olduğu kurumların, yurt dışında yani Hollanda Antilleri üzerinde olduğu görülmektedir. Bu doğrultuda bahsettiğimiz üzere, istenen belgelerin gönderilmesi durumunda, akıbeti hakkında bazı tereddütler ortaya çıkmaktadır. Bu yazıda sizlere, gönderilen belgeler ile ilgili yapılan işlemler hakkında bilgi vereceğiz.

Betist Sitesine Belge Göndermek Zorunda mıyım?

Talep gelmesi ile birlikte, bu talebi karşılamanız gerekecektir yani betist sitesine belge göndermek zorunda mıyım? Evet istenir ise belge göndermek zorundasınız. Göndermez isem ne olur? Bu site ile olan ilişiğiniz kesilir. Üyelik iptal işlemi gündeme gelir. Bir defa site tarafından üyelik iptal işlemi yapılır ise, bir daha bu markada ya da bu sitede yeniden hesap açmanızın söz konusu olmayacağını bilmelisiniz.

Betist Hangi Belgeleri Göndereceğim?

Bu sitenin talep ettiği belge seçenekleri, bütün üyeler için standart ispatlayıcı nitelikteki belge olarak karşınıza çıkacaktır. Betist hangi belgeleri göndereceğim? Sizlerden istenen belgeler yaş sınırı için, kimlik için. Bir tane hesap anlayışı için ve finansal işlemler için meydana getirilmiştir.  Yaş sınırı için, tahmin ettiğiniz gibi istenen bilgilerin içerisinde, pasaport ya da ehliyet, nüfus cüzdanı ya da resmi kurumlardan alınan, resmi anlamda kabul edilen bir kimlik belgesi olacaktır. 1 tane hesap anlayışı için, ikametgah belgesi, elektrik faturası. Doğalgaz faturası, su faturası, internet faturası gibi isim, soy isim. Ve adres bilgisinin gönderildiği bir belge talep edilecektir. Finansal işlemler için ise, ana bir kural vardır. Üye olan şahısların, sadece isim ve soy isimlerine ait enstrümanlar üzerinden finansal hareketleri yönetmesi gerekmektedir. Bunu görmek amacı ile banka dekontu. Banka hesap cüzdanı, kredi kartının önlü arkalı okunaklı fotokopisi gibi bir belge talep edilecektir.

Betist Belgeleri Nasıl Gönderilir?

Müşteri hizmetleri tarafından üye olan şahıslara, elektronik posta aracılığı ile erişim sağlanır. Belge talep gerekçeleri ile birlikte, istenilen belge seçenekleri sıralanır. Bu bildirimin alınması ile birlikte, betist belgeleri nasıl gönderilir? . Üye olan şahıslar yine elektronik posta aracılığı ile site yönetimine istenen belgeleri gönderecektir. Buradaki sistemde, kurye ya da posta hizmetleri üzerinden ıslak imzalı ya da orijinal belgelerin. Ve evraklarının gönderilmesi şeklinde bir uygulama yoktur.

Betist Belgeleri Ne Yapar?

Gelelim betist belge göndermek güvenilir mi? Sorusunda belgelerin akıbetine. Betist belgeleri ne yapar? Belgeler alınır, incelenir, orijinal olduğu, üzerinde oynama olmadığı görülür. Bunun görülmesi ile birlikte, site ile olan ilişik kesilene kadar sistemde tutulur. Sistemde tutulan belgeler paylaşıma kapatılır. Kimler tarafından bu belgeler görülür, bilinir ya da saklanır? Sadece belgeyi gönderen üye ile birlikte, müşteri hizmetleri tarafından görülür. Talep gelmesi durumunda. Herhangi bir belgenin, herhangi bir kurum kuruluş adı, gerçek ya da tüzel kişilere. Veya internet ortamına ya da birey sınıfındaki şahıslara gönderilmesi mümkün olur mu? Böyle bir uygulamanın olmadığını, site yönetimi ana ekrandaki gizlilik politikası üzerinde açıklanmış durumda bulunmaktadır. İstediğiniz zaman hesap açmayan bir şahıs olsanız dahi, genel şart ve kurallar bölümü ile birlikte, gizlilik politikası bölümünü okuyabilirsiniz.